Eliso, vrať se! (100/100) » O Seriálu
O Seriálu


Hlavní informace

Originální název ¿Dónde está Elisa?
Český název Eliso, vrať se!
Trvání 1 dílu 42 minut
Počet dílů 100
Rok výroby 2010
Země výroby USA, Kolumbie
TV společnost Telemundo
Hlavní role Sonya Smith,
Gabriel Porras

Znělka

Stáhnout | Flash

Postavy

Mariano Altamira (Gabriel Porras): Profil: Ambiciózní a mocný muž, oddaný rodině a práci.
Stopa: Tajně koupil letenky do Paříže pro sebe a Elisu. V jeho autě se našly fotky Elisy pořízené po jejím zmizení, což na něj vrhá ještě větší podezření...

Dana Riggs Altamira (Sonya Smith): Profil: Oddaná matka a manželka. I když se okolí může jevit jako slabá osobnost, je to silná a odhodlaná žena, která je schopná čehokoli, aby ochránila rodinu. Po dobu zmizení dcery bude mít aféru s hlavním detektivem Cristobalem Rivasem.

Cecilia Altamira (Catherine Siachoque): Profil: Sobecká a ambiciozní žena. Přehlíží nevěru manžela a problémy dětí, aby mohla předstírat, že má perfektní rodinu. Má tajnou aférku s Nicolasem, nejlepším bratrovým přítelem.
Stopa: Žárlí na úspěch svého bratra.

Bruno Cáceres (Roberto Mateos): Profil: Chorobný egoista a volnomyšlenkář. Před švagrem a manželkou si přijde méněcenný. Miluje svou ženu, ale je jí neustále nevěrný.
Stopa: Všichni jsou ze zmizení Elisy vystresovaní, ale on ne. I když zná majitele chaty, kde Elisu drželi, policii o tom zatím neřekl.

Cristóbal Rivas (Jorge Luis Pila): Profil: Cristobal je čestný a pracovitý detektiv. Jeho manželku a dceru zabili zločinci, které vyšetřoval, a on teď žije s pocitem viny a bolesti. Nemá rád Mariana, považuje ho za arogantního člověka, který vždy dostane, co chce. V průběhu pátrání po Elise sympatizuje s Danou a postupně se do ní zamiluje.

José Angel Rincón (Omar Germenos): Profil: Domýšlivý narcis. Miluje svou rodinu, ale nechce mít s manželkou další děti. Jednou měl milostný poměr s mužem, ale udržel to v tajnosti. Byl to Ricardo, nejlepší přítel jeho ženy. Vrátí se, aby Angelovi znepříjemnil život.
Stopa: Policie zachytí podezřelý telefonát mezi ním a Ricardem a budou je sledovat...

Viviana Altamira (Ivelyn Giró): Profil: Výstřední a sobecká. Není citově vyzrálá. Je povrchní, ale dobrosrdečná. Vztah s José Angelem považuje za téměř perfektní. Netuší, že má manžel něco s Ricardem.
Stopa: Aby se nikdo nedozvěděl o znepokojujícím tajemství, spálí Viviana dopis, který poslala Elisa Santiagovi.

Nicolás del Valle (Ismael la Rosa): Profil: Okouzlující, avšak nezralý muž. Holkař, který má čtyři děti a dvě bývalé manželky. Je bláznivě zamilovaný do Cecilie.
Stopa: Zadržela ho policie, protože byl ve striptýzovém baru s nezletilou. Osoba, kterou uvedl jako své alibi na noc, kdy se ztratila Elisa, tvrdí, že ho nezná.

Ricardo Fuente (Melvin Cabrera): Profil: Přemýšlivý, chápavý, má dobrý vkus. Žádoucí starý mládenec, který skrývá svou homosexualitu.
Stopa: Policie zachytí telefonát, ve kterém si domlouvá tajnou schůzku s José Angelem. Je to podezřelé, a proto je zahájeno jejich sledování.

Nestor Salazar (Rubén Morales): Profil: Čestný a respektovaný muž. V policejním oddělení vychází se všemi – kromě Cristobala Rivase. Viní ho ze smrti své vnučky a dcery.

Gisela Cruz (Karina Mora): Profil: Sebevědomá a nezávislá žena. Je chorobně pracovitá a od přírody skeptická. Je tajně zamilovaná do Cristobala, takže nekontrolovatelně žárlí na Danu.

Santiago Rincón (Jason Canela): Profil: Rozmazlený a tvrdohlavý kluk. Rodiče na něj nemají žádný vliv. Je pravidelným kuřákem marihuany.
Stopa: S Elisou měl tajný milostný poměr.

Elisa Altamira (Vanessa Pose): Profil: Na první pohled se jeví jako společenská, starostlivá a inteligentní dívka, která má ráda svoji rodinu. Hlavně otce, kterého obdivuje. Uvnitř je ale vzdorná a vyzývavá. Má spoustu tajemství...

Flor Cáceres (Carmen Aub): Profil: Stydlivá a introvertní. Má psychické problémy a trpí sebepoškozováním.
Stopa: Je autorem anonymní zprávy na internetu, kde vyhrožuje, že Elisu zabije.

Eduardo Cáceres (Mauricio Henao): Profil: Milý a citlivý introvert. Rád natáčí krátké filmy. Jeden z jeho záznamů bude pro vyšetřování klíčový.
Stopa: Policie našla zbytky Elisiny krve na bundě, kterou měl Eduardo na sobě, když zmizela...

Načítání...
Stáhnout